Blogi 8.9.2016

Kääri taskuun työsopimus ja 1500 euron matkalahjakortti!

Tämä artikkeli on 7 vuotta vanha. Pyydämme ottamaan huomioon, että se saattaa sisältää vanhentunutta tietoa.

Goforen vauhdikas kasvu jatkuu ja nyt lähestymme jo kahdensadan henkilön rajapyykkiä. Juhlistamme virstanpylvästä tarjoamalla kaikille kokoaikaisen työsopimuksen allekirjoittaneille 1500 euron matkalahjakortin, kunnes 200. goforelainen on löytynyt.
Kova kasvu tarjoaa jatkuvasti uusia kehittymismahdollisuuksia vaikuttavien ja haastavien projektien parissa. Tutustu mielenkiintoisiin asiakastarinoihimme, kuten Kansallinen palveluarkkitehtuuri, Fonecta ja AirD verkkosivuillamme.
Tällä hetkellä meitä on jo reilut 180, joten jos haaveilet työskentelystä yhdessä Euroopan parhaista työpaikoista, nyt on hyvä aika toimia. Avoimet tehtävät ja lisää vauhdikasta menoamme löydät rekrysivuiltamme.
Odotamme innolla hakemustasi!
 
 

avoimet työpaikat

duunit

rekry

rekrytointi

työpaikat

Takaisin ylös