Gofore Estonia

Loome positiivseid muutuseid!

Gofore Estonia

Loome positiivseid muutuseid!

Skew top Skew bottom

Gofore on rahvusvahelise haardega tarkvaraarenduse ja -konsultatsiooniettevõte. Me pakume IT-teenuste tervikahelat: agiilse juhtimise konsultatsioonidest ja lahenduste disainist kuni teostuse ja haldamiseni.

Gofore edu võtmeks on meie klientide edu! Aitame oma klientidel omaks võtta digitaalseid ja agiilseid mõtteviise, lähenemisi ja lahendusi. Koos klientidega loome eetilisi ja kasutajakeskseid teenuseid, lahendusi ja strateegiaid.

Eestis tegutseb Gofore alates 2018. aastast, olles grupi kompetentsikeskus rahvusvahelise äri arenduses ja e-riigi lahendustes. Gofore Estonia emaettevõtteks on 100% osalusega Soome ettevõte Gofore Oyj, mis on asutatud 2001 ja noteeritud börsil. Gofore grupis töötab üle 800 tarkvara eksperdi ning meie koostöövõrgustikus on ligikaudu 3000 eksperti.

Gofore Estonia lähtub oma tegevuses grupi eetikakoodeksist ning on tarkvara valdkonnas vastutustundliku ettevõtluse pioneeriks ja suunanäitajaks.

Check icon

X-Road tehnoloogiapartner

x-road-partnership

Gofore on nii Eestis kui Soomes kasutusel oleva turvalise andmevahetuslahenduse X-Road tunnustatud tehnoloogiapartner (X-Road Technology Partner).

Check icon

Usaldusväärne partner

great-place-to-work-gofore

Gofore kliendi rahulolu uuringute tulemused ületavad tugevalt tööstusharu keskmist. Goforet on hea tööandjana tunnustatud näiteks üleeuroopalisel konkursil Great Place to Work.

Check icon

ITLi ja IKT eksportiklastri liige

itl-gofore

Gofore Estonia on Eesti IT ettevõtete liidu ITL liige ning panustab nii e-riigi lahenduste eksporti, tööstuse digitaliseerimisse kui rohepöörde toetamisse.

Check icon

Vastutustundlik ettevõte

Gofore Estonia on Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi liige ja tunnustatud vastutustundliku äritegevuse eest kõrgeima kuldtaseme märgisega.

Gofore Estonia OÜ

Konto ja arvelduste info

Arvete e-post:
Käibemaksukohuslase number: EE 102152636
IBAN: FI43 1782 3000 0184 20
Nordea Bank Finland Plc
Swift/BIC: NDEAFIHH

Tekkis huvi?

Kirjuta meile ja võtame sinuga ühendust!

Tuuli Pärenson

Tuuli Pärenson

Tegevjuht

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.